[ad_1]

رفع مشکل ssl در وردپرس : پس از نصب گواهینامه اس اس ال بر روی سایت در صورتی که از وردپرس استفاده می کنید ممکن است گواهینامه به صورت صحیح نمایش داده نشود و این مشکل از پوسته، افزونه ها و لینک های داخلی که با http شروع می شوند به وجود می آید.

در مقاله ی نصب و فعال سازی گواهینامه SSL وردپرس  به این موضوع پرداخته شده است اما در صورتی که با استفاده از آن هم نتوانستید مشکل را برطرف کنید در چنین شرایطی پیشنهاد نت افراز استفاده از افزونه های کاربردی است که می توانید بدون دانش فنی و تنها با چند کلیک ساده این مشکل را برطرف کنید.

البته به دلیل سادگی در کاربرد این افزونه ها صرفا در این مطلب آنها را معرفی می کنیم و می توانید برای استفاده، آنها را نصب و فعال کنید.

تمامی افزونه های معرفی شده به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود می باشند و به راحتی می توانید آنها را نصب کنید.

این افزونه یکی از محبوب ترین ها در مخزن وردپرس می باشد و می توانید با نصب آن مشکلات مربوط به گواهینامه ssl وردپرس را تا حد زیادی برطرف نمایید.

افزونه One Click SSL با شعار محبوبش تنها با یک کلیک تمامی مشکلات گواهینامه اس اس ال وردپرس شما را برطرف می کند. به راحتی می توانید این افزونه رایگان را از مخزن وردپرس نصب و فعال کنید.

یکی دیگر از افزونه های قدرتمند برای تغییر آدرس وردپرس در تمامی صفحات و پایگاه داده از http به https افزونه ی SSL Insecure Content Fixer است. این افزونه به صورت کامل تمامی اشکالات را برطرف می کند و می تواند یکی از گزینه های شما باشد.

با استفاده از این افزونه و بدون درج حتی یک خط کد می توانید به راحتی سایت خود را به پروتکل https  مجهز کنید.

این افزونه با رفع خطای Mixed Content Fix آدرس مروگر را به قفل سبز رنگ تبدیل می کند. این افزونه SSL وردپرس با تغییر تمامی آدرس ها خطای دریافتی را در اکثر مروگر ها برطرف می کند.

یکی از افزونه های قدیمی و محبوب برای رفع نمایش خطا گواهینامه اس اس ال در مروگر ها است. این افزونه با ورپرس ۵.۲.۱ سازگار است و می توانید به راحتی آن را نصب و فعال نمایید. این افزونه SSL با تغییر و افزودن کدها در فایل htaccess. قابلیت مد نظر را فراهم می کند.

شاد باشید !

[ad_2]

اشتراک گذاری