درباره ما

وان سنتر با تکیه به تیمی از متخصصین با تجربه هاستینگ و کارشناسان پشتیبانی مجرب خود، با هدف ارائه بهترین سرویس مفتخر به ارائه سرویس های متنوع هاستینگ و سرور مجازی به هموطنان عزیز می باشد.

داستان وان سنتر

شرکت داده پردازی ابری فرتاک با نام تجاری وان سنتر و به شماره ثبت ۵۶۲۳۷۱ شکل گرفت تا در خدمت شما باشد. خدمات در ارائه سخت افزار، شبکه مطمئن و فناوری پیشرو و سعی کند که پیشگام باشد در احترام به مشتریان گرامی ، حساسیت به نیاز آنها و اهمیت دادن به خواست ایشان. ما نیاز امروز شما را با تلاش و کوشش بی نظیر همه دست اندرکاران این مجموعه، از پیش به سرانجام میرسانیم و وان سنتر افتخار دارد که با ارائه بهترین خدمات، شرایط آرامش خاطر فعالان جهان وب فارسی را فراهم آورد. شما با ما متفاوت از دیگران خواهید بود پس ما را در این امر همراهی کنید و پاسدار ایده ای تازه باشید!”
وان سنتر کار خود را با معرفی سرورهای قدرتمند برای پشتیبانی از سرورهای مجازی آغاز نموده است. همسان با سرورهای مجازی، سرورهای اختصاصی عرضه شده، پاسخگوی مخاطبین وسیع با نیازهای گوناگون خواهد بود. سازمانهای دولتی، ارگان ها،‌ خبرگزاری ها، انجمن های بزرگ، گیم سرورها و دیگر سایتهای بزرگ خدمات رسانی در پهنای وب،‌در کنار پشتیبانی ارزنده کادر فنی شرکت می توانند از خدمات گسترده این بخش بهره مند گردند.

چرا وان سنتر به متقاضیان سرورهای مجازی توجه ویژه ای دارد؟
سرورهای مجازی از بیشترین استقبال در میان جوانان و توسعه دهندگان نوپای وب برخوردار هستند. چرا که بهترین راهکار برای افراد و یا سازمان های کوچکی است که با قصد برداشتن گامهای بلندتر در راستای ارتقای جهان وب فارسی می توانند با پایین آوردن هزینه های موجود به رشد توامان خود ادامه دهند،.

وان سنتر ارائه دهنده خدمات ( رایانش ابری ) در ایران:
خدمات cloud computing در دنیا تحولات بسیار گسترده ای را در تمام حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با دنیای فناوری اطلاعات بوجود آورده است و جدای از آنکه پایانی بر روش های کلاسیک میزبانی وب خواهد بود، راه را برای جهانی سازی و قابل دسترس بودن نرم افزار ها فراهم آورده است. در حقیقت رایانش ابری ، سرعت ارائه خدمات را به بیشترین و هزینه های تمام شده، مصرف انرژی و صرف زمان را به حداقل می رساند و با فراگیر شدن این خدمات در دنیای فردا، تنها نرم افزارهای مورد نیاز برای نصب بر روی کامپیوتر های شخصی، مرورگر های وب خواهند بود.
از همین رو بود که ارائه خدمات ابر کامپیوتر در دستور کار و در صدر برنامه ریزی ها قرار گرفت و پس از ماهها تلاش در نهایت به یاری خداوند و تلاش نیروهای برجسته در زمینه های علمی، رسما در روز دو شنبه مورخ ۱۸ آبان ۱۳۹۹ اولین خدمات ابری در شرکت وان سنتر ارائه گردید.. در زمینه محتوایی و پنل مدیریت خدمات نیز تلاش شده است تا طراحی صورت گرفته، مطابق با این فناوری نو، به گونه ای متفاوت عرضه شود. همچنین سعی شده است تا به کمک نوشته ها و فیلم های مختلف که در هر مرحله در سایت کامل تر می شود، منابع لازم جهت مطالعه و بررسی علاقمندان فراهم شده باشد.

مجوز های قانونی وان سنتر

انجمن صنفی فروشگاه اینترنتی شهر تهران
نظام صنفی رایانه ای کشور
نماد ساماندهی

برترین ویژگی های ما

امکاناتی که وان سنتر را از رقبا در زمینه هاستینگ متمایز می کند !

بکاپ گیری ۷۲ ساعته

گارانتی بازگشت وجه

انتقال رایگان وبسایت

۲۰% تخفیف در پرداخت سالانه هاست

۲۰% تخفیف در پرداخت سالانه هاست

هارد NVME

نصب رایگان سایت ساز

دامنه خودتو پیدا کن